Usługi

Wysiłki firmy mają na celu świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie selekcji interesujących nieruchomości w Warszawie, wynajmu, obsługi dokumentacyjnej, zarządzania zaufaniem pod klucz.

Dziś możemy wyróżnić 3 główne obszary przy zakupie nieruchomości:
- kupowanie nieruchomości pod wynajem (długoterminowe i krótkoterminowe) w celu generowania stałych dochodów;
- kupowanie nieruchomości na własny pobyt;
- kupowanie nieruchomości dla dzieci, którzy studiują lub planują studiować w Warszawie.

Na podstawie celów Klienta, jego preferencji i budżetu nasi specjaliści dobiorą najbardziej odpowiednie oferty nieruchomości na rynku pierwotnym, wtórnym lub luksusowym, opracują informacje i we wcześniej ustalonych terminach wspólnie z Klientem obejrzą wybrane obiekty. Po ustaleniu najodpowiedniejszej nieruchomości do zakupu nasi specjaliści będą mogli sprawdzić wybraną nieruchomość pod kątem wszelkiego rodzaju zakazów lub jakichkolwiek ograniczeń w sprzedaży lub najmu.
Po pozytywnej ocenie wybranej nieruchomości, pracownicy firmy pomogą wybrać akredytowanych notariuszy w Warszawie do bezpiecznej rejestracji własności zakupionej nieruchomości oraz dokonać transakcja z Klientem.
Usługi wyszukiwania i selekcji nieruchomości świadczone przez G&T ALLIANCE są gwarancją Państwa bezpieczeństwa przy zawieraniu i realizacji transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości w Warszawie.